Meri i shprehet Saimirit: Erdha si modele, por me ke zgjuar nje ndjenje…

15 févr. 2021
110 582 Vues

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Meri dhe Saimiri kanë kaluar çaste shumë romantike së bashku teksa nuk kanë nguruar t’i shprehin ndjenjat njëri-tjetrit.
Kësaj here ka qenë Meri ajo e cila është shprehur se Saimiri i ka zgjuar një ndjenjë që nuk di ta shpjegojë me fjalë.
Nga ana tjetër edhe 33-vjeçari ka folur me fjalë dashurie për bukuroshen nga Elbasani, duke i thënë se ndjenjat për të sa vijnë e përforcohen.
Meri: Po nevrik je ti, si i shpreh nervat?
Saimiri: Unë jam tip shumë impulsiv, por përpiqem ta kontrolloj veten dhe mos t’i lejoj njerëzit të më acarojnë. Nuk dua të dal nga vetja.
Meri: E kthen shtëpinë përmbys?
Saimiri: Çdo gjë unë e kam në ekstrem. Çdo gjë ose e bëj shumë mirë ose fare. Kur më pëlqen një gjë e marr, nuk pyes.
Meri: Ashtu ë! Përgjatë këtyre tre muajve kam mësuar shumë gjëra. Kemi shumë gjëra për të mësuar nga njëri-tjetri dhe që t’i bëjmë të plota ato, duhet më shumë kohë.
Saimiri: Nuk na ka mbetur shumë kohë. Mendoj që ne duhet të bëjmë maksimumin me këtë kohë që na ka mbetur për të fituar njëri-tjetrin.
Meri: Një ditë shumë e bukur kjo sot, kjo pamja këtu me ty…do të doja të udhëtoja në të gjithë botën me ty.
Saimiri: Edhe në Afganistan po të shkonim bashkë do kënaqeshe.
Meri: Tani nuk e di nëse të kam në zemër apo jo, është pak e vështirë. Kudo që kemi shkuar kemi pasur momente të veçanta, të bukura.
Saimiri: Me fjalë është e vështirë të përshkruash këtë ndjenjë që kam patur sot.
Meri: Ç’më bëre ti kështu mua! Nuk e mendoja kurrë veten kështu, si erdha dhe tani. Jam e lumtur me ty. Erdha si modele dhe më ke zgjuar një ndjenjë që…nuk e di. Jam e humbur.
Saimiri: Edhe unë erdha në fakt të gjej dashurinë e jetës këtu, por në fillim kisha ato mendimet e mia. A do realizohej, a do ishte një vajzë këtu brenda që unë do krijoja ndjenja për të sepse nuk është edhe aq kollaj.
Çdo herë që kam dalë me ty kam ndjerë që ndjenjat shtohen dhe sot më ke thënë disa fjalë shumë të bukura që ma ke përforcuar këtë ndjenjë akoma më shumë.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on FRworld for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commentaires
 • .

  Lati PrezjaLati PrezjaIl y a 8 jours
 • ci morri ky kesaj.Me kembet si te Roberto Karlosit

  PETRIT PETRITPETRIT PETRITIl y a 9 jours
 • 🔊🚯👗👗👗👗👚👚👚🥾🥾👑👑🩰🩰🩰🩰🩰👠👠🥿🥿👠🎩🥰🥰🥰🥰😘👍😘😘😘😘😘😘😘🦄🦄🐷🦄🦄🇦🇮🏳️‍🌈🏳️‍🌈👚👚👛🎒👙👙👞👞👙👞👞

  Bujar MetaniBujar MetaniIl y a 9 jours
 • F

  Natasha ShtrepiNatasha ShtrepiIl y a 10 jours
 • Ktu sidomos te alikopteri yll te dy shum te mir Mri nje vajze si engjull🌟

  Jul SimoniJul SimoniIl y a 11 jours
 • Fr

  Leni KuqoLeni KuqoIl y a 11 jours
 • Kot fare

  Asije KoprenckaAsije KoprenckaIl y a 12 jours
 • Vajzat ce than qofte nje fjal ky i hoqi la kte ce esht super vajz e mir dhe nuk hap zë goje edhe nese i behet padrejtesi nese ky zgjedh generden esht plan ka cen i lidhur dhe jan fut per fam dhe money 👋🏻

  Vitjola KolajVitjola KolajIl y a 12 jours
 • Afrohet kot kjo puthet kot se generden e ka te dashur o Meri jo shum naive

  Vitjola KolajVitjola KolajIl y a 12 jours
 • Per ty vajza me e mir redona ishte sajmir

  Άρης ΕλέζηΆρης ΕλέζηIl y a 12 jours
 • O kjo vajz nuk do sajmirin se ende hésitons por mir e thé ne afganistan se kjo nuk mun te rri me nje vend sot me ty neser me tjeter e ne afganistan edhe erdhi si modèle do te thot nuk ka ardhur per Saajmirin . ENGJELL ESHTE PER TY SAJMIR AJO KA QAR PER TY POR TA SHOFIM DERI NE FUND

  inoxtaginoxtagIl y a 14 jours
 • Méri nje goc shum e mir Shembyll per per te rinjt Nje bravo te madhe

  Bukuroshe HoxhaBukuroshe HoxhaIl y a 15 jours
 • Ti paske qen e vdekme mu me u puth

  Lati PrezjaLati PrezjaIl y a 15 jours
 • Sa inat ekam kte hiqet si me kultur pacjA

  Lati PrezjaLati PrezjaIl y a 15 jours
 • Shume e mire eshte goca,pse e gjykoni?Çdo njeri ka menyren e vet te te shprehurit,mua me duket vajze e çiltert,Go Meri,me e bukura je.

  L LL LIl y a 15 jours
 • ti Meri je debile miri do mari te dashuren Generden dhe cao cao

  Florika FlorikaFlorika FlorikaIl y a 15 jours
 • sedi simeduket amo njerin pi binjakeve silvana mduket ky saimir eshte puthur ma me zjarr ma shum epsh eshte puth sa desh ja hanger buzt ja shtyri guhen mir haha ndersa me kto tjerat veq i prek buzt nuk puth me knaqsi me epsh ndersa me gjitha vajzat tjera ka ber puthje te leht prekje buzesh me silvanen po ka puth ma mendjenje plus desh beri dashuri aty kur e mbeshteti per muri po mos kamerat 😀

  Real KrossReal KrossIl y a 15 jours
 • Meri je shume e mire. Nuk te meriton,eshte nje tinzar dredharak.

  Albana AliajAlbana AliajIl y a 15 jours
 • Ish edashuea e Muratit perputhen eshte Meri eshte fallco me ty Saimir

  Florije ZekajFlorije ZekajIl y a 15 jours
 • Meri ish edashura e Muratit s eshte per ty fallco

  Florije ZekajFlorije ZekajIl y a 15 jours
 • Sajmiri ndjen per Merin dicka dhe kjo duket te syt e tij... Mendoj se Merin do zgjedhe

  Marsida YskollariMarsida YskollariIl y a 15 jours
 • Ky esht nje emision burdello po si shkojn 10 femra menje mashkull dhe tegjitha i puth ne buz ju ferkon shalet gjoksin veçseksi ju mungon taman si ne burdello mejfjan emision karakurvash

  Gili GiliGili GiliIl y a 15 jours
 • Si Loli me Colin nuk shkojne fare

  Grisela SchumannGrisela SchumannIl y a 16 jours
 • Kjo ta shpif

  uendi gjyshjauendi gjyshjaIl y a 16 jours
 • Generda osht shum e mir ti meri krejt fallco je

  Mirije TairovskaMirije TairovskaIl y a 16 jours
 • Meri je shum negative uuuu bre nuk pershtash kot e ke

  Mirije TairovskaMirije TairovskaIl y a 16 jours
 • Injoranca ka nuk ka fund

  alba niaalba niaIl y a 16 jours
 • O Engjelli esht nje engjell i vertet eshte per sajmirin

  inoxtaginoxtagIl y a 16 jours
 • Po ti meri a spo shkon me Muratin a

  inoxtaginoxtagIl y a 16 jours
 • Eka te nxet veren jevga budadha djale ka te drejt roberti

  Gjyla KelliciGjyla KelliciIl y a 16 jours
 • Super

  Jana NdouJana NdouIl y a 16 jours
 • Meri e perfshire shume po sajmo ka genarden si se kuptojne keto tjerat ?!!

  Ana GeciAna GeciIl y a 16 jours
 • Shum keq Saimir, Haremin me Merin e gjithe vajzat e tjera e bere,ne fund zgjodhe "te dashuren" tende Generden qe e kishe kohe me pare,???!!!!

  Michaili NdresaMichaili NdresaIl y a 16 jours
 • Asnje lloj ndjesie nuk na tejcove o Meri. Jo, jo. Me vjen keq

  Ana HOXHAAna HOXHAIl y a 16 jours
 • Moj Meri ti kishe patur goxha çun moj pse jeni ndarë ?

  Lume BameLume BameIl y a 17 jours
 • super cift jeni Meri ❤Sajmiri👫🌻🌻🌻🌻

  Lola KrekaLola KrekaIl y a 17 jours
 • Oooo kuku Po njeri pi kafshe dallon nga logjika e kta e paskan hup logjiken

  Valentina VladiValentina VladiIl y a 17 jours
 • Saimir & Meri .....cift i mrekullshem👌👍 Meri e lindur per .....princesh.....💌😘

  Elisabeta GerbiElisabeta GerbiIl y a 17 jours
 • E shkreta ndjenje Te bene te harrosh cke perqark Eshte aq e fuqishme sa dhe vet nuk arrin ta kapesh Ka shpejtesine e drites Ne dilem jam kush do jete ajo fatlumja?

  Vasili MetajVasili MetajIl y a 17 jours
 • Nje gje me beri pershtypje ne gjithe kete rrugetim per Saimirin Asnjehere sja u leshoj doren vajzave

  Vasili MetajVasili MetajIl y a 17 jours
 • Si ndihesh tani nga takimi i pare dhe i fundit tani? E pyet ai 😂😂. Pra u mbyll me kaq!

  Jela MollajJela MollajIl y a 17 jours
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaIl y a 16 jours
 • Meri eshte ylllll

  LEZA MarjaniLEZA MarjaniIl y a 17 jours
 • Samir nuk dua te lendoj njeri Po un jam me mendimet e Robertit . Ti apo vajzat duhet te Jeni me kembe ne Tok. Eshte jet dhe jo te shohim apo te degjojme te njejtat fjal NGA.ti . Te gjitha vajzat QE kan mare pjes ,kan qen te mrekullueshme por edhe ti buk ke te share . Por te njohja me gocat duhet te ishe me i sakte. Qe edhe gocat ta dinin Se cfar kerkon ti . Gje QE ecila do te tregonte ne fund QE vajzat Jane Ndryshe NGA njera tjetra. Dhe ne cdo takim Do te ishin vetvetja Dhe jo binjaket ne takim me te Dashurin APo kalimtare Dhe per kete jam me Robertin Dashuia nuk do te ja dije per Kamerat apo publikun Se per se ke vajtur atje ju A e kuptoni ? Do lidhesh jeten o djal Apo vajze . Ñuk eshte sot per neser Jeta eshte e shkurter jetoje.

  Meje MecajMeje MecajIl y a 17 jours
 • Eshte show..Eshte i lidhur me Genarden

  Loredana Lifestyle 2Loredana Lifestyle 2Il y a 17 jours
 • Sajmir mer Generden,se Meri eshte jevge Elbasani,mos u zhgenje...

  Olsi DorriOlsi DorriIl y a 17 jours
 • Saimiri meri jeni cift simpatik 👌do keni nje te ardhme te bukur bashke❤️❤️

  Adelina CekreziAdelina CekreziIl y a 17 jours
 • Meri j e ma me mira 👑te uroj shume fat .....💖.

  Florie IsufiFlorie IsufiIl y a 17 jours
 • Nuk pershtaten fare. , si nga karakteri dhe nga ana fizike. , shume e shkurter eshte. , shume e shtirur nuk ben per saimirin, . , asnjera nuk eshte per sajmirin. , . Edhe genarden qe do zgjedhi ne fund e do vetem si te dashur jo se do krijoj familje me ate. , ,

  Xhulietaxhuli XhuliXhulietaxhuli XhuliIl y a 17 jours
  • @Xhulietaxhuli Xhuli se e njoh mire Prandaj nga afer eshte e pakta 178. Nuk Po them me saimirin Po them qe Meri eshte e gjate dhe se Luan topi.

   Helen TsHelen TsIl y a 13 jours
  • @Helen Ts ja ke futur ti kot me duket ver syze dhe shikoje sa te larta i ka takat dhe nuk e arrin sajmirin, , pale pa taka si xhuxhe

   Xhulietaxhuli XhuliXhulietaxhuli XhuliIl y a 13 jours
  • Meri e shkurter? Ja ke fut kot

   Helen TsHelen TsIl y a 15 jours
 • Sa maniak ngeli duke u puthur me te gjithe

  noku nokunoku nokuIl y a 17 jours
 • Kta të Klanit na hapën k@rin bashkë me ktë Sajmirin, i bëjn takimet sikur jetojn Dubai me helikoptera 🚁anije ⛴ vila🏦 me ballo me maska vk.😡 Pse ky është raliteti shqiptar!!

  Richi RichiRichi RichiIl y a 17 jours
 • Sa fallco kjo o zot

  Anila KurtiAnila KurtiIl y a 17 jours
 • Mirmbrema doja te thoja qe kur shkruajn disa kamente disa persona me bejn shum per te qeshur saqe nk ndalem dot. Saimo me fal qe te quaj keshtu hec para vella dhe leri te tjeret te han fara🤤😋🤣🤣 zgjith ke te doj e bardhe ❤ Me merin ne krah shderrin vendi ku do qe te jeni

  nikanikaIl y a 17 jours
 • Me shume pamje nga helicopteri do doja, me mungon vendlindja

  A NilaA NilaIl y a 17 jours
 • O njerz mos ofendoni se jan vajza te reja jo humbi Meri ajo ashtu i shpreh ndjenjat se normal jetojm ne Shqiperi Generda ka flutra se jeton jasht dhe aq me teper thuhet se asht e dashura e Sajmirit qe po te jet kjo skandal per produksionin

  Flora QitajFlora QitajIl y a 17 jours
  • Normale,Generda ka flutura sepse eshte e dashura e Saimirit, ajo flen tek shtepia e Saimirit,vjen dhe aktron ne emision,eshte e sigurte ne ato qe thote....?

   Michaili NdresaMichaili NdresaIl y a 14 jours
 • Përshtaten Saimiri me Merin. Meri e bukur, e qetë, e sjellshme. Saimiri me përvojë jete. Mund t'i ofrojë shumë mbështetje Merit në jetë, mbështetje emocionale, profesionale, për të cilën Meri ka shumë nevojë, sidomos tani që nuk e ka as babanë. Duket që ka tërheqje fizike midis tyre dhe karakteriale.

  enke kaenke kaIl y a 17 jours
 • Sa shum shko me merin o zott❤❤

  Hane LleshiHane LleshiIl y a 17 jours
 • femer komplet pa emocion,do bej gabim nqse e zgjedh.

  Anisa BegolliAnisa BegolliIl y a 17 jours
 • Love story eneida danjeli emila aris1 kavaje1

  Daniel DolliaDaniel DolliaIl y a 17 jours
 • Supozohet te jet takimi para finalizimit dhe kto flasin sikur u takun rastesisht tani ne rruge NO EMOTION !pleaseeee

  The AnalystThe AnalystIl y a 17 jours
 • Sme plq takimi e merit sot

  eva 30eva 30Il y a 17 jours
  • Takim koti vetem ndjenja nuk ka

   Nepi NakaNepi NakaIl y a 16 jours
 • Javen Tjeter Meri shkon PaPa !

  Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaIl y a 16 jours
  • Hahahaha Lajna😂😂

   Berisha MeriBerisha MeriIl y a 17 jours
 • Njeher nuk folen mire shqipot. Ajo esht super goce. Yll e bukur ke qejf ta shohesh. Sa mllef keni o njerez.

  hdjsksksl hdjsjjskshdjsksksl hdjsjjsksIl y a 17 jours
 • Takim me tshhtyme

  Anisa GjoniAnisa GjoniIl y a 17 jours
 • Bota po vdesin keta e bejne emisionin si hirushja ,,perralla me mbret .Edhe sajmo sulltani qe ska ca te bej andej dhe tallet me keto idotet . Ai se ka gjetur me lidhje te gjata dashurin ,po do ja gjej vera qe u rri ne kok ça te thon e ça te bejn .Lesh arapi me nje fjaleeeeeee

  its meits meIl y a 17 jours
 • Sikur si pelqeu Merit qe e coj ne Elbasan

  Rise And ShineRise And ShineIl y a 17 jours
 • Ky Saimiri esht pyk mor xhan

  bella bellabella bellaIl y a 17 jours
  • Ky sajmiri jo pyk por bash pyk kari

   Gili GiliGili GiliIl y a 15 jours
  • Te genarda me pelqen buzeqeshja dhe ka komunikim edhe xhesi ishte me horizont vajze me vlera te meri me ben pershtypje qe sajmiri e puth po sha vlen

   Nepi NakaNepi NakaIl y a 16 jours
 • 🥰🥰

  Blerina AllmetaBlerina AllmetaIl y a 17 jours
 • Skeni faj ju jo e ka faj korona qe su ze e ta shikoni pastaj 😜😜😜

  its meits meIl y a 17 jours
 • Kjo meri ku t gjej t puthi

  Elisa IsaElisa IsaIl y a 17 jours
 • Me takim kot se ky skam par

  LinaLinaIl y a 17 jours
 • Po ik ore se na hapet barkun gjith ato vajza e vajte zgjodhe kete qe sdi te flas fare

  LinaLinaIl y a 17 jours
  • 😜😜😜😜😜

   Alba LenaAlba LenaIl y a 16 jours
  • @Ada adushe po ca trupi ka ajo m aman derras, meshkujt duan b*th gjoks ca ka kjo e shkreta

   ggcc jhhhggcc jhhhIl y a 17 jours
  • Po vertet ashtu mendoj edhe un kjo si tralala nga mendja y rroft trupi se mendja fyell , nga fry era fryn veriu kesaj

   Ada adusheAda adusheIl y a 17 jours
 • Generda esht vajz e sinqert ..kjo meri komplet fallco...generdes i lexohet dashuria ne sy....po ti m duket o sajmir nk ke mend ne kok ...meri nje cop injorante pa shkoll ..i pelqe gjermania jo ti se as nje lloj emocjoni nk percjell

  pami pamyypami pamyyIl y a 17 jours
  • Meri ka menden me gjet nje djal me shetit boten 😂

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
 • Meri u duk pak e trembur sot.. por Sajmiri duket qe ka shume terheqje fizike ndaj teje.

  Aa KAa KIl y a 17 jours
 • Meri edhe nese te zgjedh do jet vetem per show dhe mbas 2 muajsh max do te bej bye bye esht teper kurvar 😂

  Lia LinLia LinIl y a 17 jours
 • Ik o sajmo mere jevgen çkerbythe se ajo vdiq e zeza ,te shikon te hidhet persiper ,po ajo eshte e vogel na mosha per tu martuar ? Si mendoni apo mir edhe kaq se ato marthen qe ne djep 😠😠😠😠

  its meits meIl y a 17 jours
 • Belsh qyteti ime i dashur😍 Meri e thot sakte,ne njerin liqen eshte statuja e Aferdites,ajo eshte ne seferan Meri. Ndersa me lart keni liqenin e deges ne formen e hartes se shqiperis mbuluar me zambak te verdhe. Ne total ke 84 liqene. Sajmiri eshte djale super. Por edhe meri eshte vajze me vlera. Shpresoj te jeni zgjedhje e njeri tjetrit

  joanna jonajoanna jonaIl y a 17 jours
  • Shume Interesant 🥰

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
 • Me e mira Gjesi 👑

  monsterr monstermonsterr monsterIl y a 17 jours
 • Rome jo ishalla Sajmiri nuk merr , Jevge , Rome si thoni ktu ne shqipri

  monsterr monstermonsterr monsterIl y a 17 jours
  • @monsterr monster injorant..e keni nga injoranca qe keni qe ofendoni femrat...derrat e 💩💩

   Lola KrekaLola KrekaIl y a 16 jours
  • @Lola Kreka 🤮🤮

   monsterr monstermonsterr monsterIl y a 17 jours
  • boll ti ore boll se nuk esht jevg e mos i ofendo femrat..derr i eger...yyyyy🤮🤮🤮🤮

   Lola KrekaLola KrekaIl y a 17 jours
 • Meri eshte e humbur por vetem per nje jave dhe po e gjen Sajmiri 😍Jane sh.te mire 👏👏👏👏

  Marije GeshtejaMarije GeshtejaIl y a 17 jours
 • Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

  Fatmire MuharemiFatmire MuharemiIl y a 17 jours
 • Po ju lutem.ne leshojeni takimin me generden

  Fatmire MuharemiFatmire MuharemiIl y a 17 jours
  • Y

   Sami VociSami VociIl y a 14 jours
 • Sa film I bukur per femije, uaaa u madhengjeva sa pashe helikopterin, ,,, Genarda you are the best,,,,,,

  Megi JoniMegi JoniIl y a 17 jours
 • Sajmir meri ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Sanie SulollariSanie SulollariIl y a 17 jours
 • Sa e bukur me duket kjo vajza

  Ukaj ShpresaUkaj ShpresaIl y a 17 jours
 • Qe te bej nje karier Sajmiri duhet te ket nje modele ne krah se lek ka vet

  ioanna122ioanna122Il y a 17 jours
 • 1,2,3ja kush eshte perpara:helikopteri wauuuuuuuu. Sa fallco jeni per zotin ,thua qe erdh nsekond pasi i mbylle syt.aman aman.keshtu vetem femijte mund tmashtrohen🤣🤣🤣🤣

  Aana hyseniAana hyseniIl y a 17 jours
 • Tani Sajmiri nqs e merr Merin do qe ta kete si nen vehte si e urte e pak fjale.Por per mendimin tim kjo mMeri eshte kot fare ad ndjenje as di te flase ska llafollogji...Ky me duket sikur ka rene brenda me kte..Gabimmmmm

  Enkeleda CaciEnkeleda CaciIl y a 17 jours
  • Ajo ben byrek vajze per shpi ahaha Pa komunikim fare eshte

   n Hn HIl y a 17 jours
 • Se kuptoje kte pjese qe duan te njihen dhe ne cdo takim permendin gjithe kohen se si ndihen takim dhe nuk bejne pyetje te njihen , nuk jane real ose sdine te njihen

  Era AlenomreEra AlenomreIl y a 17 jours
 • Meri Sajmir 👌👌🥰🥰💞💞💐

  Miside KoraqiMiside KoraqiIl y a 17 jours
 • Me kot per te vjell

  Mimoza IseiniMimoza IseiniIl y a 17 jours
 • Sajmiri perfundon me genarten se ca asht me za sesht pa gja

  Sabahet HasajSabahet HasajIl y a 17 jours
 • Oj meri ti je fallso nga koka ke kembet moj e shkret. Erdhe per te mar pak fam. Qe te ngresh pak modelingun. Ik mi zhele

  beti elbeti elIl y a 17 jours
 • Saimri ka dyshime per vajzat ne finale me dy menje,!! Saimir meri te dyja vajzat mblidh menjen😍😀

  kastriot jahollikastriot jaholliIl y a 17 jours
  • 😂😂😂😂

   E KE KIl y a 17 jours
 • Sa pa vlera je sajmir nuk di ti ndash ndjenjat te gjithave ju thu e kemi kalu super je shum e mire po jo mo se nuk jan njesoj te gjitha ndaj gjerat mos i genje kot gocat

  Ida IdaIda IdaIl y a 17 jours
 • Meri jam nje grua nga korca te simpatisoj shum edhe kur ecni ecni njesoj shkoni shum dua te perfundoni te dy mir shum mir qe nuk flet shum je perfekt do doja tju shikoja bashke superrr por shikoj qe dhe Sajmiri ta beri nje suprize shum te bukur bravooo

  Ylli TajariYlli TajariIl y a 17 jours
  • Doe qet llapn pasi ta fitoj Sajmirun se nuk do rrin pa folur kesaj fare nuk iqeshen fytyra lol

   latife lamajlatife lamajIl y a 17 jours
 • Ohrid lake Pogradec frworld.info/net/vid-o/ln-sn9umtJvdt28

  alban boyalban boyIl y a 17 jours
 • As qe i meriton kjo Meri ktij Sajmirit ,Generda eshte zgjedhja me e duhur

  Sorin DumiSorin DumiIl y a 17 jours
 • Me ne fund dole gomar sajmir

  Mary OxaMary OxaIl y a 17 jours
  • frworld.info/net/vid-o/0aOKrqqm04Cx02c Gomarlliku ka filluar qe ne 2014 ne Gjermani dhe ky vazhdon shtiret....

   Feri NikollaFeri NikollaIl y a 17 jours
 • Sajmir ke bo zgjedhen me te peshtir qe prmban kombi dihet se ti me genarden erdhe dhe do ikish por ke len vajzen me te siqert paç veten ne qaf po asnjera nga tedyja nuk kan me nejt me njra prej ktyre vetem pasurija i itereson ginerdes i fute nje te qir ne hotel mbaje tani se xhesin nuk pate shanc

  Mary OxaMary OxaIl y a 17 jours
 • Po Muratin mi o Meri e harrove

  Ani NilaAni NilaIl y a 17 jours
  • @Ani Nila ska lidhje edhe nese eshte ashtu , gjithkush ka te kalume , Sajmiri mu sme duket fare i mire me i mire prap se prap Murati ..

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
  • @Llajna Llajna po kan dal fotot e tyre ne rrjet bashk ne lokale nate

   Ani NilaAni NilaIl y a 17 jours
  • @Ani Nila Seriozisht , ate e ka pas te dashur Meri a ?

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
  • @Llajna Llajna po Murati i perputhen

   Ani NilaAni NilaIl y a 17 jours
  • kush eshte Murati i perputhen hahaha

   Llajna LlajnaLlajna LlajnaIl y a 17 jours
FRworld